7

Yasumi Palladio

Yasumi Palladio

Skład:

Yasumi to połączenie głównie ekstraktów roślinnych – z aloesu, zielonej herbaty, rumianku, żeń-szenia i miłorzębu. Warto jednak pamiętać, że im więcej ekstraktów roślinnych, tym większe prawdopodobieństwo reakcji alergicznej, na któryś z nich. Skład odżywki Yasumi nie jest zbyt dobrze przemyślany.

Formuła:

Z uwagi na przezroczyste opakowanie łatwo zauważyć, że odżywka do brwi Yasumi to klarowny i całkowicie przezroczysty żel. W przeciwieństwie do innych ta odżywka nie ma wodnistej formuły, więc lepiej nakłada się na brwi i nie ocieka. Może za to je sklejać i wchłania się zdecydowanie słabiej.

Efekty:

Odżywczy żel do brwi Palladio Brow Gel od Yasumi to formuła o podwójnym działaniu – z jednej strony ma ułatwiać układanie brwi i zapewniać im perfekcyjny wygląd, a z drugiej je odżywiać. Niestety przez to, że nie jest to typowa odżywka do brwi, nie można spodziewać się po niej zaskakujących efektów. Poprawi kondycję brwi, nawilży i doda blasku, ale nie przyciemni i nie zagęści.

Aplikator:

Pod względem aplikatora Yasumi Palladio to nietypowa odżywka do brwi. Zamiast jednej końcówki ma dwie. Do nakładania serum służy szczoteczka podobna do tych z maskar – dość duża i gęsta, co może utrudniać stosowanie serum przez osoby o niewielkich brwiach. Z drugiej strony dołączono dwustronny grzebyczek do rozczesywania brwi i ich układania po zaaplikowaniu żelu.

Użycie:

Niestety odżywki do brwi Yasumi nie użyjemy szybko z uwagi na dwa aplikatory. Najpierw standardowy demakijaż. Potem żmudne nakładanie żelu spiralką. A następnie jeszcze rozczesywanie i układanie brwi grzebykiem. Przez to traci się naprawdę kilka długich minut dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *