2

Browfood

Browfood

Skład:

Niestety Browfood nie może się pochwalić najlepszym składem. Pozornie obfituje w bardzo dużo pielęgnujących składników (arginina, proteiny soi i ryżu, wda lawendowa, ekstrakt z piwonii), które mają regenerować brwi. Formuła uzyskała nawet certyfikat Ecocert poświadczający, że jest produktem naturalnym. Niestety składniki odżywki do brwi Browfood mają słabe działanie.

Formuła:

Biomedyczne serum do brwi powinno mieć lekką, ale skoncentrowaną formułę. I faktycznie Browfood nie obciąża i nie skleja włosków, dlatego można stosować go bez obaw o dyskomfort. Nie ma koloru, ale ma bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny zapach, pochodzący pewnie od któregoś ze składników.

Efekty:

Odżywka do brwi Browfood ma delikatne działanie pielęgnujące. Przeznaczono ją do pielęgnacji cienkich i przerzedzonych brwi, które wymagają odżywienia i wzmocnienia. To zapewnia, choć na widoczne efekty trzeba poczekać nawet kilka tygodni. Przy regularnym stosowaniu Browfood brwi odzyskują dawne piękno i zdrowie, stają się wzmocnione i grubsze. Osoby oczekujące wyrazistszych efektów powinny jednak wybrać inny produkt.

Aplikator:

Browfood wyposażono w pędzelek, którym mamy w prosty sposób nakładać serum na łuk brwiowy. Końcówka jest gęstsza niż te spotykane w odżywkach do rzęs, co przyspiesza nakładanie produktu. Niestety zawsze istnieje ryzyko, że z pędzelka coś skapnie np. wprost do oka, dlatego nie jest to idealna forma aplikatora.

Użycie:

Jeśli nie wiemy, jak stosować odżywkę do brwi Browfood, wystarczy zajrzeć do ulotki. Zalecenie jest dość proste. Należy nakładać niewielką ilość serum na oczyszczone brwi i najlepiej robić to wieczorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *