3

Revitabrow

Revitabrow

Skład:

Często podkreślaną zaletą odżywki do brwi Revitabrow jest skład opracowany przez okulistę. Znajdziemy w nim kompleks peptydów, biotynę, panthenol, a także ekstrakty roślinne m.in. z zielonej herbaty. Trzeba jednak pamiętać, że odżywka do brwi to nie jest lek, ale kosmetyk, dlatego powinna być przygotowywana przez specjalistów w dziedzinie kosmetologii.

Formuła:

Revitabrow to lekka odżywka do brwi, pozbawiona barwników i sztucznych aromatów. Bezbarwne serum dość dobrze się aplikuje, choć jest nieco zbyt wodniste i może ściekać do oczu, jeśli nabierzemy go zbyt dużo. Z jednej strony konsystencja Revitabrow to wada, ale z drugiej ułatwia jego wchłanianie się i działanie od środka.

Efekty:

Produkt stworzono, aby wspierać wzrost i regenerować zniszczone przez chorobę brwi. Jednak Revitabrow to odżywka do brwi, którą można też stosować, kiedy po prostu jesteśmy niezadowoleni z wyglądu swoich brwi. Zapewnia prawidłowe odżywienie i nawilżenie włosków, a dzięki temu również je wzmacnia. W dłuższej perspektywie mogą przestać wypadać i delikatnie się zagęścić.

Aplikator:

Największa zaleta Revitabrow to mimo wszystko aplikator. To odżywka do brwi wyposażona w poręczny, zakończony miękką końcówką aplikator, dzięki któremu stosowanie serum nie powinno sprawiać większych kłopotów.

Użycie:

Odżywka do brwi Revitabrow nie jest trudna w aplikacji. Sposób stosowania jest dokładnie wyjaśniony nawet na stronie producenta. Krok pierwszy to usunięcie makijażu, ale bez użycia produktów na bazie oleju. Następnie należy nałożyć Revitabrow na brwi kilkoma pociągnięciami. Produktu się nie zmywa i wszystko to należy powtarzać codziennie wieczorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *