1

Nanobrow

Bezkonkurencyjna odżywka do brwi Nanobrow

Skład:

Najlepsze są te odżywki do brwi, które bazują na naturalnych i przetestowanych składnikach, a właśnie takie zawiera Nanobrow. Znajdzie się tutaj coś odżywczego, coś nawilżającego i coś przyspieszającego wzrost m.in. prowitamina B5 (pantenol), arginina, gliceryna. Wszystko w idealnych proporcjach tak, aby wzmocnić brwi, ale nie wywołać dyskomfortu u osób, które mają wrażliwą skórę. Na korzyść brwi działają ekstrakty roślinne: z tarczycy bajkalskiej, z żeń-szenia, z soi oraz pszenicy, które również znajdziemy wysoko w składzie Nanobrow.

Formuła:

Jeśli chodzi o konsystencję, to odżywka do brwi Nanobrow jest idealnie przygotowana. Ma wodnistą formułę, ale nie skapuje z brwi, ponieważ ekspresowo się wchłania. Nie pozostawia po sobie żadnego śladu, ponieważ jest bezbarwna. Nie ma też zapachu. Dzięki lekkiej formule Nanobrow nie obciąża brwi, ale działa na nie od środka, regenerując i zagęszczając.

Efekty:

Regularnie stosowana odżywka do brwi Nanobrow to najlepszy spośród produktów tego rodzaju. Główną jego zaletą jest wielozadaniowość. Nie tylko doskonale odżywia i dba o prawidłowe nawilżenie brwi, ale również upiększa brwi. Jak to możliwe? Nanobrow pobudza ich wzrost, pogrubia i zagęszcza, a także naturalnie przyciemnia brwi. Dzięki temu stają się wyraźniejsze, a łuk brwiowy zyskuje piękny wygląd i nie wymaga mocnego makijażu.

Aplikator:

Dużą wygodę użycia zapewnia zgrabny aplikator odżywki do brwi Nanobrow. Miękka, dobrze wyprofilowana końcówka to o wiele lepsze rozwiązanie niż wykorzystywane w większości produktów cienkie pędzelki albo niewygodne spiralki. Wykonano go z bardzo dobrej jakości materiałów, więc nawet przy intensywnym używaniu nie niszczy się i cały czas ułatwia stosowanie Nanobrow. Dzięki niemu za każdym razem na brew trafia idealna porcja odżywki.

Użycie:

Stosowanie odżywki do brwi Nanobrow nie jest skomplikowane głównie dzięki aplikatorowi, ale również niewielu zasadom, których trzeba pilnować. Właściwie są tylko dwa zalecenia. Pierwsze dotyczy demakijażu – odżywkę należy stosować na dokładnie oczyszczone i osuszone brwi. Druga odnosi się do systematyczności – aby osiągnąć wymarzone efekty, Nanobrow trzeba stosować regularnie tj. każdego dnia przed snem.

Więcej informacji na stronie: nanobrow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *