6

Xbrow

Xbrow

Skład:

Bardzo minimalistyczna lista składników pielęgnacyjnych wywołuje pozytywne poczucie, że nie znajduje się tam nic niewłaściwego. Odżywka do brwi Xbrow zawiera ekstrakty roślinne, panthenol, biotynę i witaminę E. Problem leży w ich połączeniu i proporcjach, przez które nie są w praktyce skuteczne. Oraz w tym, że występują w towarzystwie konserwantów i innych substancji syntetycznych.

Formuła:

Xbrow to odżywka do brwi o standardowej, wodno-żelowej formule, którą należy nakładać na brwi. Nie ma koloru, ponieważ nie zawiera barwników. Nie ma też zapachu, co jest dość dobre dla osób o wrażliwym węchu. Nie skapuje, ale na całkowite wchłonięcie się Xbrow trzeba poczekać dłuższą chwilę.

Efekty:

Zdecydowanie nie jest to odżywka do brwi dla wymagających. Jeśli komuś zależy na widocznym, efektownym zagęszczeniu brwi, to odżywka Xbrow się nie sprawdzi. Na pierwsze efekty trzeba czekać przynajmniej 4 tygodnie, na pełne nawet 16. Nie są one też w żaden sposób zaskakujące – ta odżywka do brwi dość dobrze odżywia, uelastycznia i może zahamować nadmierne wypadanie. I niestety nic poza tym.

Aplikator:

W srebrzystym opakowaniu kryje się niewielki aplikator. Miękka, gąbczasta końcówka sprawia, że stosowanie Xbrow nie jest trudne. Jej rozmiar nie jest jednak dostosowany do wyraźnie cienkich i skromnych brwi – trudno zaaplikować nią serum tak, aby nie wyjść poza kontur brwi.

Użycie:

W kwestii stosowania odżywki do brwi Xbrow nie ma żadnego zaskoczenia. Zanim jej użyjemy, musimy dokładnie usunąć makijaż, oczyścić i osuszyć twarz. Ważne, aby ostrożnie otwierać odżywkę, żeby się nie rozlała. A następnie raz na dobę przed snem rozprowadzać ją jednym pociągnięciem wzdłuż linii brwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *