4

Optibrow

Optibrow

Skład:

Intensywne serum przyspieszające wzrost brwi to kosmetyk bazujący na składnikach przeciwstarzeniowych. Z tym że klasyczne substancje anti-age zastąpiono tutaj składnikami oftalmologicznymi, czyli bezpiecznymi nawet dla wrażliwej skóry. Optibrow to odżywka do brwi, która opiera się na polipeptydach, aminokwasach, kwasie hialuronowym, panthenolu i biotynie.

Formuła:

Odżywka do brwi Optibrow to francuska delikatność opakowana w minimalistyczny flakonik w kolorze metalicznego srebra. A w środku bezbarwne serum o konsystencji lekkiego żelu, który dość łatwo zaaplikować bez obaw o to, że np. skapnie do oka i wywoła podrażnienie.

Efekty:

Regularnie stosując Apot.Care Optibrow, można oczekiwać, że rzęsy odzyskają swoją dawną witalność. To całkiem dobrej jakości odżywka do brwi, która wzmacnia, regeneruje, ochrania przed uszkodzeniami i pielęgnuje te maleńkie włoski. Ich wzrost nie jest aż tak imponujący, jak moglibyśmy się tego spodziewać, dlatego warto mieć na uwadze, że to produkt tylko dla osób z niewielkimi problemami z rzęsami.

Aplikator:

Produkty do pielęgnacji okolic oczu od marki Apot.Care występują w wersjach z różnymi aplikatorami. Odżywka do brwi ma miękką i wyprofilowaną końcówkę, która ułatwia nakładanie produktu na brwi. Nie sprawdziłby się tutaj pędzelek z serum do rzęs ani szczoteczka z uniwersalnego serum.

Użycie:

Zdecydowanie nie jest to produkt trudny w obsłudze. Wystarczy wstrząsnąć opakowaniem i zaaplikować go na czyste brwi zgodnie z ich kierunkiem wzrostu. Zanim jednak przystąpimy do nakładania kolejnych kosmetyków, trzeba odczekać, aż odżywka do brwi Optibrow się wchłonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *