5

Active Brow

Active Brow

Skład:

L’Biotica Active Brow niestety nie jest do końca naturalnym produktem, choćby z uwagi na nadmiar konserwantów. Bazą kosmetyku jest składnik pobudzający wzrost i trójca składników pielęgnujących – wzmacniających peptydów, dodającego witalności panthenolu oraz odbudowującej argininy. To dzięki nim odżywka do brwi Active Brow ma wszystkie swoje właściwości.

Formuła:

Pod względem konsystencji Active Brow nie zaskakuje ani ekspresowym wchłanianiem się, ani lekkością. To zwyczajna odżywka do brwi – bezbarwna, bezwonna i w miarę dobrze nakładająca się na brwi. Raczej nie ścieka do oczu, więc nie ma obaw o podrażnienie oczu, chyba że użyjemy odżywki do brwi Active Brow w naprawdę zbyt dużej ilości.

Efekty:

Producent zapewnia, że Active Brow wydłuża fazę wzrostu, dzięki czemu brwi rosną dłuższe i gęstsze. O ile objętość jest pożądana, o tyle długość niekoniecznie (grozi koniecznością przycinania brwi). Na efekty działania odżywki do brwi Active Brow trzeba czekać nawet 10 tygodni. W tym czasie brwi wzmacniają się, nawilżają i odżywiają. Szkoda, że nie u każdego zauważalny będzie ich wzrost.

Aplikator:

L’Biotica Active Brow to odżywka wyposażona w standardowy aplikator. Jest zakończony białą, ściętą na końcu gąbeczką, którą łatwo nabrać produkt i nanieść go na brwi. Niestety jakość aplikatora pozostawia nieco do życzenia, bo może się z czasem niszczyć.

Użycie:

Sposób nakładania tej odżywki do brwi jest ściśle określony przez producenta. Najpierw należy oczyścić linię łuku brwiowego. Dopiero na czystą i suchą skórę można zaaplikować serum – raz dziennie, wieczorem. Ważna zasada: Active Brow trzeba stosować regularnie, inaczej nie zobaczymy efektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *